top of page

4.

Metoda Tomatisa®
606757624

1. PIERWSZY KROK TO:

 • Diagnoza przetwarzania słuchowego  Metoda Tomatisa 

 • Cena: 200 zł 

2. KOLEJNY KROK TO:

 • Terapia metodą Tomatisa - 14 dni programu terapeutycznego - jedna etap 

Indywidualny program terapeutyczny układa psycholog, neurologopeda Sylwia Zientek certyfikowany konsultant najwyższego stopnia metody Tomatis®   Wypożyczam sprzęt do domu.  

 •  Terapia metodą Tomatisa z GŁOSEM MATKI - 14 dni programu terapeutycznego - jeden etap.

Inne warianty terapeutyczne dostępne w metodzie Tomatisa: 

 • Tomatis® Bone Conduction Kit - 14 dni programu terapeutycznego dla małych dzieci oraz dla osób, które nie mogą używać słuchawek. Jest stosowane jako jeden lub wszystkie etapy terapii Metody TOMATIS®    zobacz film

 • Program SOUNDSORY® - Terapia ze słuchawkami Soundsory ® jako samodzielna terapia lub uzupełnienie terapii  Metody Tomatisa® ,  40 dni programu terapeutycznego - 800 zł

 • Program FORBRAIN® -  Program terapeutyczny do pracy w domu z wypożyczonymi słuchawkami -

4 tygodnie - 300 zł 

więcej o metodzie TOMATISA - www.tomatis.com

 • Tomatis® TalksUp -  To specjalistyczne narzędzie jest proste, a jednocześnie oferuje duże możliwości, dopasowując się do potrzeb użytkownika i opcji dostępnych po kolejnych stopniach szkolenia. TalksUp® posiada funkcję bramkowania elektronicznego (Electronic Gating®), która w zminiaturyzowanym i niezwykle wydajnym urządzeniu przetwarza w czasie rzeczywistym muzykę lub głos, nakładając na nie parametry Metody Tomatisa®.

Dzięki wyjątkowemu procesorowi, licznym funkcjom z możliwością rozszerzania oraz intuicyjnej aplikacji do tworzenia programów w zależności od potrzeb klientów, TalksUp® dysponuje jedyną w swoim rodzaju technologią stymulacji sensorycznej.

 • Bramkowanie elektroniczne (Electronic Gating®)pozwalające uzyskać efekt Tomatisa®

 • Wszystkie parametry Metody Tomatisa® z możliwością personalizacji i dostępem uzależnionym od poziomu przeszkolenia specjalisty

 • Interfejs umożliwiający korzystanie z urządzenia w gabinecie specjalisty lub w domu klienta

 • Sprzęt lekki, przenośny i wytrzymały

 • Ekran dotykowy oraz intuicyjny interfejs

Sprawdź moje referencje: Centrum TOMATIS ® Luxembourg  potwierdza, że neurologopeda  Sylwia Zientek  oraz placówka  w Bydgoszczy wyposażona jest w certyfikowany sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny oraz posiada kadrę praktyków wykształconą i licencjonowaną przez Tomatis Développement S.A w Luksemburgu.

Tylko licencjonowani terapeuci i specjaliści, przeszkoleni przez Centrum Tomatisa w Luksemburgu, mają prawo używać znaków handlowych Tomatis Développement oraz certyfikowanego sprzętu cyfrowego. Sprzęt produkowany i programowany przez Centrum Tomatisa daje gwarancję niezawodności i wysokiej skuteczności terapii i treningów słuchowych. Nie jest on dostępny na wolnym rynku, korzystać z niego mogą tylko i wyłącznie nasi terapeuci i konsultanci, którzy przeszli specjalistyczne cykle szkoleń i treningów. Jeśli chcesz skorzystać z sukcesem z metody treningu słuchowego, zawsze pytaj o licencję i certyfikat, które są do wglądu dla każdej zainteresowanej osoby.

0.png
IMG_3104.jpg
IMG_0759.jpg
Metoda Tomatisa z Głosem Matki
PART_1584180653883.jpg
84cd3d_aaeeb1134ffd4b29bb3b3593117acb9e~
IMG_6386_edited.jpg
IMG_4229.jpg
IMG_4228.jpg
28e73328-3890-4a8c-bcd3-88b14e0f2846.jpg
bottom of page